İstanbul Boşanma Avukatı

İstanbul Boşanma avukatı, eşlerin evlilik birlikteliğini sonlandırmak için başvurduğu avukatlardır. Örneğin, tarafların ikameti İstanbul da ise İstanbul boşanma avukatı ile görüşüp iletişim bilgileri almaları gerekir.

İstanbul Boşanma Avukatı
İstanbul Boşanma Avukatı

Davanın sonucu tarafların hayatında kalıcı etkiler yaratır. Taraflar boşanma davası sürecini muhakkak bir avukatla takip etmelidir. Öncesinde böyle bir davanız olmadıysa, karışılacağınız süreç sıkıntılı ve stresli olabilir. Bu nedenle bir boşanma davası açmadan için bulunduğunuz durumu çok iyi anlayacak ve davanızı profesyonel bir şekilde takip edecek uzman boşanma avukatı ihtiyacınız olacaktır. Her boşanma davası neticesi itibariyle aynı olsa da içeriği açısından farklılık göstermektedir.

İstanbul Boşanma Avukatı olarak faaliyet gösteren Avukat Aytaç KINDIR yerli ve yabancı müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir. Boşanma avukatı ile ilgili merak ettiğiniz konuların cevabını yazımız içerisinde görebilirsiniz.

İstanbul Boşanma Avukatı Hangi Hizmetleri Verir?

İstanbul Boşanma avukatı tarafından verilen hizmetler şunlardır;

Boşanma Davası En İyi Avukat Kimdir?

Boşanma davası açmak isteyen kişiler alanında en iyi avukatlar ile çalışmak istemektedir. Hukuk sistemimizde, davayı avukat ile takip etme zorunluluğu yoktur. Dileyen kişiler davalarını kendi kendilerine takip edebilirler.
Ancak, dava sürecinin bir tek dilekçe hazırlamakla bitmediğini hatırlatmakta fayda var. Dava devam ederken pek çok usul işlemi yapılmaktadır ve bu işleri bir avukat olmadan takip etmek çok zordur. İstanbul boşanma avukatı Aytaç KINDIR  olarak hak kayıplarına mahal vermemek, mağduriyetler yaşamamak adına bir avukat aracılığı ile davanın takip edilmesi gerektiğini düşünmekteyiz.

İstanbul Boşanma Avukatı Ücreti Ne kadar?

Türkiye Barolar Birliği’nin hazırlamış olduğu avukatlık asgari ücret tarifesine göre boşanma davası kazanılması durumunda avukata devlet tarafından belirlenen ve karşı tarafça ödenecek ücret 17900 Türk lirasıdır. İstanbul Barosu’nun hazırlamış olduğu tavsiye niteliğindeki avukatlık ücret tarifesine göre aile mahkemelerinde görülmekte olan nafaka artırım avukat ücreti 52000 Türk lirasıdır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz avukatlık ücretleri tavsiye niteliğinde olup, davanın niteliği ve avukatın size vereceği teklife göre avukatlık ücreti de değişmektedir.

İstanbul Aile Avukatı

Aile mahkemelerinde görülmekte olan davalara bakan avukatlara aile avukatı da denilmektedir. Boşanma, Velayet, Nafaka Ziynet eşyası davası gibi davalar aile mahkemeleri tarafından görülmektedir.

Avrupa Yakası Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Anlaşmalı Boşanma Avukatı, tarafların boşanmaya konu hususlarda anlaşma sağladığı konularda avukatlık yapan avukattır. Avrupa Yakası Anlaşmalı Boşanma Davaları, Bakırköy Adliyesi ve İstanbul Çağlayan Adliyesinde görülmektedir. Avukat Aytaç Kındır, bu mahkemelerde anlaşmalı boşanma davası açmak isteyen müvekkillerine hizmet vermektedir.

İstanbul Çekişmeli Boşanma Davası Avukatı

Avukat Aytaç KINDIR ve ekibi olarak İstanbul genelinde çekişmeli boşanma davası avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Ekibimiz boşanma alanında köklü bir birikime sahiptir. Müvekkillerimize köklü birikimimiz aracılığıyla hak kaybı yaşatmaksızın hizmet veriyoruz. İstanbul  Boşanma Avukatı olarak müvekkil adaylarımızın aile hukuku alanında yaşadıkları sorunları en iyi  şekilde çözümlemek amacıyla hukuki destek sunmaktayız.

Çekişmeli Boşanma Avukatı olarak açılacak çekişmeli boşanma davalarında yüz yüze görüşmeye öncelik veriyoruz zira bu noktada müvekkilimizin psikolojisinin tahlili ve içinde bulunduğu duygusal durum dava süreci bakımından önem arz etmektedir. Yüz yüze görüşmemizde evliliğin ilk günlerinden boşanma sürecine kadar yaşadığı sorunları kronolojik anlatmalarını ardından da bunu yazılı olarak açıklamasını talep ederek tüm süreci anlayabilmeye çalışmaktayız.

Velayet Davası Avukatı

Boşanmayı isteyen tarafların ortak çocukları olması durumunda velayetin kimde kalacağı konusu ortaya çıkmaktadır. Velayetin kimde kalacağı hususunda taraflar anlaşma sağlayamaz ise kararın mahkeme tarafından verilmesi gerekecektir. Mahkeme hakimi, çocuğun durumu, yaşı ve ihtiyaçları doğrultusunda bir karar verecektir. Velayeti isteyen tarafın velayet davası avukatından destek alması durumunda hakime isteklerini ve taleplerini anlatması daha kolay olacaktır.

İstanbul Anlaşmalı Boşanma Davası Avukatı

Ofisimizde profesyonel olan boşanma avukatlarımız ile anlaşmalı boşanma davalarında her türlü konuda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz. Ofis olarak aile hukuku alanında karşılaşılan sorunları en iyi şekilde çözüme ulaştıracak hukuki desteği müvekkillerimize sunmaktayız.

İstanbul Boşanma Avukatı Tavsiye Yorumları

Açılmış olan davalarla ilgili kişiler alanında uzman avukat ile çalışmak istemektedirler. İlgililerin, kendi çevrelerinden veya kendi araştırmaları neticesinde İstanbul boşanma avukatı tavsiye ve referanslarına itibar etmesi ve boşanma alanında uzman avukatlarla çalışmayı tercih etmesi önem arz etmektedir. İstanbul Boşanma Avukatı Aytaç KINDIR’ın müvekkilleri tarafından bırakılan hizmet tavsiyesi yorumları şu şekildedir;

  • Aytaç bey ve ekibi benim için çok zor bı süreçte velayet davasında büyük destek oldu bugun bu tarihte kazandık davamızı minnetarim kendinden emin işinden öngörülerinden emin bir avukat tekrar sonsuz teşekkürler…(Esra)
  • Samimi güvenilir ve ilgili bir avukat dava sürecimi 3 aylık kısa sürede çözümledi desteklerinden dolayı teşekkür ederim.
    Kesinlikle alanında başarılı bir avukat, Aytaç beyi avukatlık ve danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.(Aşkın)
  • Kesinlikle çok ilgili şeffaf ve yapılması gereken her adımda gecikmeden tüm doğru adımları atan iyi bir avukat. Çok memnun kaldım.(Mustafa)

İstanbul Boşanma Avukatı İletişim Bilgileri

Anadolu yakasında, Kartal’da bulunan ofisimizde tavsiye ve referans üzerine Avukat Aytaç KINDIR olarak profesyonel boşanma avukatlığı hizmeti vermekteyiz. Çağlayan Adliyesi, Bakırköy Adliyesi dahil olmak üzere Avrupa Yakasındaki davalara da hizmet veriyoruz. Bu alanda sorularınız için bize Whatsapp’tan yazabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ofisimiz, İstanbul Kartal’da yer almaktadır. Ofisimizde profesyonel olan boşanma avukatlarımız ile anlaşmalı veya çekişmeli boşanma davalarında her türlü konuda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz. Ofis olarak aile hukuku alanında karşılaşılan sorunları en iyi şekilde çözüme ulaştıracak hukuki desteği müvekkillerimize sunmaktayız.

İstanbul Boşanma Avukatı

“İstanbul Boşanma Avukatı” üzerine bir yorum

  1. Eşim ile dün ufak her karı koca arasında olabilecek şekilde tartıştık tartışma içerisinde küfür hakaret veya fiziki bir şiddet yoktu.. ancak bu akşam işten eve geldiğimde eşim ve çocuğum evde yoktu ve eşim telefonu kapatmış. Az önce baldızımdan öğrendim ki İstanbula teyzesinin evine gitmiş yani evi terk etmiş. ( yalova da ikamet ediyorum) eşim çok iyi bir insandır fakat ailesi için pek öyle düşünmüyorum. Ailesi Diyarbakır da yaşıyor ve eğer boşanırsak çocuğumu Diyarbakıra götürecek.. eğer velayet anneye verilir ise ben çocuğumu görme olacağım oldukça düşük.. ve eşimin ailesi ne yazık ki pkk sempatizanı ve aile içerisinde pkk ile bağları var bu devlet kayıtlarında da geçerli. Bu sebepler çocuğumun vilayetini almama yardımcı olur mu acaba ?

    Yanıtla

Yorum yapın